CO JE LG THERMA V?

LG THERMA V, které funguje na principu tepelného čerpadla typu vzduch – voda, je určený pro nové a renovované budovy. Systém THERMA V je vybaven pokročilou technologí topení a ztělesňuje ekonomicky výhodné a přitom ekologicky šetrné řešení vytápění s využitím obnovitelných přírodních zdrojů.

ENERGETICKY ÚČINNÁ APLIKACE
THERMA V představuje nejlepší řešení pro vytápění domácnosti a dodávku teplé vody prostřednictvím invertorové technologie od LG. THERMA V má čtyřikrát vyšší energetickou účinnost (až 4,1 až 4,5 (COP) než jiné topné systémy, neboť absorbuje energii z venkovního prostředí.

Tepelná energie je do systému přiváděna ze vzduchu (venkovní jednotka tepelného čerpadla) a ze slunce (solární panel). To s sebou přináší výrazně nižší emise oxidu uhličitého.

Zjistěte, jak ušetříte své peníze a životní prostředí! Vyzkoušejte náš Simulátor úspory energie!

Simulátor úspory energie


RŮZNÉ APLIKACE THERMA V

Zařízení THERMA V umožňují různé způsoby použití, například v nových i renovovaných budovách. Pokud právě plánujete rekonstrukci svého bytového nebo rodinného domu nebo pokud svůj dům teprve stavíte, je ideální čas zahrnout do projektu rovněž systém vytápění a chlazení v podobě tepelného čerpadla THERMA V.

Univerzální zdroj tepla: K horkovodnímu rozvodu lze připojit tradiční radiátory i stále oblíbenější podlahové vytápění. Jako volitelné příslušenství si můžete pořídit také zásobník na ohřev vody.

Funkce chlazení vzduchu: Produkt THERMA V je navržen tak, aby jej bylo možné využít také jako klimatizaci. Stačí do vodního okruhu zapojit pokojovou klimatizační jednotku.

NOVÝ DŮM
S nízkoteplotním monoblokem a děleným systémem (split) lze provádět topení a chlazení.

 

RENOVOVANÝ DŮM
Systém Therma V lze připojit ke stávajícímu boilerovému systému za účelem optimalizace energetické účinnosti a tepelného výkonu v renovovaném domě. Vysokoteplotní čerpadlo THERMA V také může zcela nahradit stávající boiler a dodávat horkou vodu o teplotě 80° C.

 

 

Comments are closed.