logo sinclair techhelp Sinclair TechHelp

Rádi bychom Vám představili a zároveň nabídli ke stažení novou mobilní aplikaci Sinclair TechHelp. Tento šikovný pomocník slouží k identifikaci chybových kódů napříč celým spektrem produktů Sinclair.

Potřebujete pomoci s identifikací závady u split klimatizace nebo u komerčního systému? Nyní vše snadno naleznete ve Vašem chytrém telefonu. Stačí si stáhnout aplikaci Sinclair TechHelp a budete mít informace přehledně k dispozici. Aplikace obsahuje seznam našich produktů a jejich chybových hlášení, včetně možných příčin závady a způsob řešení. Tento nástroj je určený všem našim obchodním a servisním partnerům pro usnadnění servisu klimatizací Sinclair.

Aplikace je dostupná na webu www.sinclairapp.cz, kde naleznete i podrobný popis s náhledy do aplikace. Přístup na tento NEVEŘEJNÝ web vyžaduje přihlášení pomocí níže uvedených přihlašovacích údajů. Aplikace je dostupná pouze pro zařízení s operačním systémem Android.

Jméno: na dotaz pouze pro odborné firmy registrované u nás
Heslo: na dotaz pouze pro odborné firmy registrované u nás

Je velmi pravděpodobné, že na Vašem mobilním telefonu, ve Vašem prohlížeči, budete k zadání jména a hesla vyzváni 2x. Navíc z důvodu ochrany Vašeho mobilního telefonu bude zapotřebí odsouhlasit instalaci aplikace z neznámých zdrojů. Až poté bude aplikace nainstalována. Update této aplikace včetně nového naplnění bude probíhat cca 3x ročně a o každé změně budete informováni.

 

Comments are closed.