EFEKTIVNÍ A SPOLEHLIVÝ

VYSOCE ÚČINNÉ OBĚHOVÉ ČERPADLO
THERMA V funguje na principu tepelného čerpadla (typu vzduch – voda). Systém THERMA V je vybaven vysoce účinným vodním čerpadlem třídy A a vykazuje vyšší energetickou účinnost než jiné značky (testování: Okolní teplota -2 ° C / Výstupní teplota vody 55 ° C.). Tlak čerpadla je nastavitelný dle navrhovaných parametrů potrubní sítě.

SPOLEHLIVOST PŘI NÍZKÉ TEPLOTĚ

Regulace tlaku systému THERMA V zvyšuje tepelný výkon díky stabilnímu provozu při nízké okolní teplotě.

VÝMĚNÍK TEPLA ODOLNÝ PROTI KOROZI

Venkovní výměník tepla LG má hliníkové lamely s povrchovou úpravou v podobě protikorozního epoxidového nátěru zlaté barvy na ochranu proti korozi. Tím jsou dlouhodobě zachovány vynikající vlastnosti výměníku z hlediska přenosu tepla, zatímco výměníku bez úpravy Gold Fin postupně ztrácejí účinnost v důsledku povrchové koroze. Povrchová úprava Gold Fin se ideálně hodí do prostředí s vysokou mírou znečištění nebo do míst vystavených účinkům slané mořské vody.

POHODLNÉ A KOMFORTNÍ

TICHÝ PROVOZ
Provoz v tichém režimu snižuje hladinu hluku, zejména během nastavování pomocí dálkového ovladače. Nový axiální ventilátor má úzké lopatky s vroubkovanou zadní hranou. Tím je zajštěna vysoká účinnost, nízká hlučnost a optimální proudění vzduchu.

PROVOZ V ZÁVISLOSTI NA POČASÍ
Pokud si uživatel zvolí tento režim, nastavení teploty se bude automaticky řídit podle venkovní teploty.

Jestliže venkovní teplota klesne, topný výkon pro vytápění domu se automaticky zvýší, aby byla v domě zachována příjemná teplota podle počasí.

NOUZOVÝ PROVOZ

I v případě náhlého výpadku produktu nebo poruchy, zajišťuje systém THERMA V stabilní vytápění prostřednictvím dvoufázového nouzového ovládání.


Systém klimatizace a vytápění LG Therma V uspokojí vaše očekávání tepelného komfortu. Díky využití tepelné energie venkovního vzduchu umožňují tepelná čerpadla Therma V vyhřívat vnitřek domu nebo bytu s vysokou účinností, a to dokonce i při nízkých venkovních teplotách. Vytápějte svůj dům ekologicky šetrným moderním řešením, které úsporně nahradí vyhřívací systémy na bázi plynu nebo pevných paliv. Nebo řešíte jen otázku, jak se ochladit v parném létě? V tom případě si prohlédněte naše klimatizace pro obytné budovy, kterou jsou součástí ucelené nabídky klimatizačních jednotek od LG.

 

Comments are closed.