Nakupujte u odborníků

Společnost BRNOCLIMA a.s. splnila náročné požadavky na exkluzivního partnera světové jedničky na trhu klimatizací – DAIKIN.

Proto můžeme používat označení HOME C°MFORT EXPERT (česky specialista na vnitřní komfort) společnosti DAIKIN. Společnost BRNOCLIMA a.s. tak byla vybrána na základě důkladného výběrového řízení, které vyžaduje aby společnost, která může používat toto ocenění byla specialistou ve svém oboru a byla výborně obeznámena s produkty a technologiemi DAIKIN. U firmy BRNOCLIMA zakoupíte všechny jednotky Daikin určené pro domácnosti. Pracovnici firmy BRNOCLIMA pravidelně navštěvují speciální kurzy, aby vám byli schopni poskytnout nejlepší možné služby. Výhodou firmy BRNOCLIMA je, že využívá speciální Daikin podpory a služeb, ze kterých má následně přínos koncový uživatel. Uvidíte, že pokud se rozhodnete pro služby Daikin Home C°mfort Expert partnera, vaše volba bude správná.

O programu Home C°mfort Expert

HOME C°MFORT EXPERT – VYJÁDŘENÍ NEJVYŠŠÍ ODBORNOSTI DAIKIN

Home C°mfort Expert partnerský program definuje silný vztah mezi vybranými distribučními partnery a Daikin Central Europe.

Tento program ustanovuje Daikin odborníky, Home C°mfort Experty, pro rezidenční trh v našem regionu. Tito partneři byli podrobeni přísnému výběrovému řízení a jsou odborníky na Daikin produkty a technologie. Mají k dispozici skladem veškeré relevantní Daikin jednotky vhodné pro domácí použití a pravidelně absolvují školení, aby vám byli schopní poskytnout nejlepší možné služby. Kromě toho se vždy můžou spolehnout na Daikin technickou podporu a mohou získat další speciální ustanovení, záruky a podmínky pro reklamace, ze kterých máte přímý prospěch vy koncoví zákazníci.

VAŠE VÝHODY

Pokud si vyberete Home C°mfort Experta, tak si můžete být jistí, že dostanete to nejlepší vodítko při hledání vhodné klimatizace pro váš domov. Získáte optimální řešení pro vaše individuální potřeby na základě spolehlivé Daikin kvality. Navštivte showroom Home C°mfort Experta a zažijte na vlastní kůži vysokou kvalitu našich výrobků a navíc i pocit z Perfect C°mfort Zone (zóny dokonalého pohodlí).

Kontaktujte nyní Daikin Home C°mfort Experta a vychutnejte si všechny výhody, které získáte jen od nich:

nejlepší služby, servis a podporu od vysoce kvalifikovaných odborníků

nejlepší možnou nabídku a atraktivní obchodní podmínky

Inovační a spolehlivá technologie největšího hráče na trhu

Po více jak 80 let, Daikin vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní klimatizační systémy, které nabízí optimální komfort jak v chlazení, tak i vytápění. Produkce jednotek v Japonsku a Evropě garantuje nejvyšší spolehlivost, která je potvrzena přísnou kontrolou kvality. Zaměřujeme se exkluzivně na vývoj a produkci integrovaných systémů na trhu klimatizací a vytápění. Díky tomu vám nabízíme spolehlivá zařízení s dlouhou životností

Optimální komfort a energetická účinnost

Naší snahou je držet vaše účty za energii na nejnižší možné hranici a zároveň dosáh- nout optimálního domácího komfortu. To se nám daří již desítky let díky našemu špičkovému know-how oboru. Všechny jednotky Daikin jsou extrémně energeticky úsporné, zaručují špičkový komfort, jsou velmi tiché a díky technologii tepelného čerpadla umožňují také velice levné vytápění. Toho jednotky Daikin dosahují přede- vším díky moderní invertorové technologii, která dodává přesně tolik energie, kolik je právě potřeba. Tato technologie je pro Daikin standardní již po dlouhou dobu, neboť zajišťuje značné provozní úspory. Daikin zařízení jsou odpovědí na všechny vaše potřeby – naše zařízení mají atrak- tivní design, nenápadně splynou s každým prostorem, dokážou nahradit klasické radiátory nebo je lze zcela neviditelně zabudovat do podhledů. Naše široké portfolio produktů díky tomu nabízí ideální řešení pro každou pláno- vanou aplikaci. Všechny produkty Daikin mají vynikající špičkovou kvalitu, která je podpořena kvalitní servisní a prodejní sítí nejen v České republice, ale také po celém světě.

Ambiciózní environmentální cíle

Komise evropského parlamentu nastavila ambiciózní cíle pro zlepšení energetické účinnosti ve státech EU. Pro realizaci těchto cílů byla vydána Směrnice o ekodesignu (2009/125/EC). Tato směrnice nastavuje minimální požadavky na účinnost energetických spotřebičů. Například klimatizační technologie bez invertoru již nesplňují požadavky na minimální energetické účinnosti, a proto se nesmí v zemích EU prodávat.

Nový energetický štítek produktů: Důraz na energetickou účinnost

Aby koncoví zákazníci byli informovaní o nových energetických standardech, EU uvedlo nové energetické štítky. Nové štítky, které se musí používat od 1. 1. 2013, umožňují zákazníkovi získat ještě lepší informace o spotřebě. Na energetickém průkazu totiž naleznete parametr sezónní účinnosti, která charakterizuje účinnost produktu během celé chladící / topné sezóny. Nové energetické štítky hodnotí produkty od kategorie A+++ (tmavě zelená barva – nejúspornější) do katerie D (barva červená – nejméně úsporné). Informace na štítku krom sezónní účinnosti při chlazení (SEER), sezónní účinnosti při vytápění (SCOP), obsahuje také předpokládanou energetickou spotřebu a hluk jednotky.

Daikin je lídr v sezónní účinnosti

Jakmile nová Směrnice o energetické náročnosti vešla v platnost, Daikin se jednoznačně rozhodl být lídrem a okamžitě implementoval požadavky Směrnice ještě před její účinností. Proto již od roku 2010 Daikin uvedl na trh nové produkty, které jsou plně optimalizovány pro dosažení maximální sezónní energetické účinnosti.


Proč spolupracovat s námi