Společnost LG Electronics Inc. je globálním inovátorem v oblasti technologií a výroby, s působností na 140 místech a s více než 70 000 pracovníky po celém světě. S celosvětovým obratem v roce 2018 ve výši 54,4 miliard dolarů, se LG skládá z pěti společností – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions and Business Solutions. Společnost LG je předním světovým výrobcem televizorů, chladniček, klimatizací, praček a mobilních zařízení, včetně prémiových produktů LG SIGNATURE a LG ThinQ s umělou inteligencí.

Filozofie společnosti LG vychází z lidí, upřímnosti a dodržování zásad. Naším cílem je porozumět zákazníkům a nabídnout jim optimální řešení a moderní inovace, které jim usnadní život.

Jsme tu pro náročné a citlivé spotřebitele, kteří rádi zkoušejí nové aktivity a nebojí se výzev a nových zážitků. Při postupném a zásadovém budování image naší značky jsme se vždy snažili zprostředkovat poselství “Life ‘s Good” – život stojí za to. Jsme moderní a zároveň autentičtí a naše základní filozofie se neustále vyvíjí, abychom dokázali udržet krok s duchem doby.


Proč spolupracovat s námi