Kazeta pro stropní montáž

Kazeta pro stropní montáž LG zajistí komfortní a esteticky příjemné prostředí. Jde tak o ideální zařízení pro váš podnik. Vnitřní kazetové jednotky LG rovněž čistí vzduch, čímž přispívají ke svěžejšímu a zdravějšímu prostředí.

Nová kazetová jednotka s čističkou vzduchu

Vnitřní kazetová jednotka LG je vybavena funkcí čističky vzduchu. Dokáže se tak vypořádat s ultrajemným prachem, který nám škodí. Jedná se o vysoce výkonný produkt s certifikací CAC*, jenž zajistí, že ve svém velkém prostoru budete mít čistý a chladný vzduch.

*Certification Air Conditioner, Korea Air Cleaning Association u klimatizačních jednotek přísně testuje funkci čištění vzduchu a spolehlivým produktům uděluje certifikaci.
*Sadu pro čištění vzduchu lze volitelně dokoupit.

Čištění vzduchu pro zdravější vnitřní prostředí

Výkonné 5fázové čištění vzduchu odstraňuje zápach, bakterie a neviditelné jemné prachové částice PM1,0. Tento filtr lze omýt ve vodě, což zaručuje jeho prakticky neomezenou životnost.

Zdravý vzduch ve velkém prostoru

Čisticí kapacita je větší než klimatizační kapacita. Dokáže vyčistit vzduch na ploše až 147 m2 a vytvořit tak čisté a zdravé prostředí v různých vertikálních prostorech, jako jsou školky, školy a nákupní centra.

*Plocha pro čisticí kapacitu se může lišit v závislosti na vnitřním prostředí.

Monitorování kvality vzduchu v reálném čase

Monitorování v reálném čase pomocí bezdrátového nebo kabelového dálkového ovladače, panelové LED lampy a chytrého telefonu.

Pohodlná montáž i demontáž

Snadnější instalace připevněním k vnitřní jednotce.


Inteligentní 4směrná kazeta

Inteligentní řízení vnitřního prostředí s čidlem přítomnosti osob a čidlem vlhkosti

Technologie pro detekci osob

Čidlo pro detekci osob rozpozná polohu a přítomnost osob a zajišťuje tak maximální úsporu energie a komfort. Díky tomu, že zjišťuje pozici lidského těla, nabízí možnost výběru přímého/nepřímého proudu vzduchu. Uživatel si může zvolit režim dle vlastních preferencí, aby byl pobyt ve vnitřním prostoru příjemný. Spotřebu energie lze dále snížit automatickým nastavením cílové teploty v závislosti na přítomnosti uživatele.

*Čidlo pro detekci přítomnosti osob lze volitelně dokoupit.

Technologie pro detekci vlhkosti

V zájmu komfortního chlazení v různých klimatických podmínkách je zohledňována rovněž úroveň vlhkosti vnitřních prostor. Za letních dnů s vysokou vlhkostí proudí chladnější vzduch zajišťující rychlé odstranění skrytého tepla. Letní dny s nízkou vlhkostí zase vyžadují teplejší vzduch, který zaručí, že vzduch v místnosti nebude tak suchý. Díky čidlu vlhkosti lze vyřešit nepříjemnosti jako přecitlivělost na klimatizaci, symptomy suchého oka nebo onemocnění související se suchou kůží.

Dálkové ovládání přes Wi-Fi pomocí ThinQ™

S aplikací LG ThinQ™ může uživatel zkontrolovat svou klimatizaci kdykoli a odkudkoli. Vzdálený přístup ke klimatizaci zvyšuje komfort uživatele.

Kompaktní rozměry

Štíhlé a kompaktní provedení chytré 4směrné kazety šetří místo a navíc snižuje náklady na instalaci. Je navržena tak, aby ji bylo možné začlenit do většiny interiérů a namontovat do různých prostor.

Režim pro vysoké stropy

Režim pro vysoké stropy zajišťuje výkonné chlazení a vyhřívání pro prostory s výškou až 4,2 m od podlahy po strop. Proud vzduchu lze dále zesílit úpravou rychlosti ventilátoru.

Nezávislé ovládání lopatek

Nezávislý provoz lopatek využívá samostatné krokové motory, které umožňují ovládat všechny čtyři lopatky samostatně.

Pohodlná montáž panelu

Provedení s odnímatelným rohem usnadňuje úpravu zavěšení během montáže a umožňuje kontrolu úniku v připojení vysoušecí trubky. Nacvakávací provedení panelu zajišťuje snadnou instalaci panelu k jednotce.

Mřížka s automatickým zdvihem

Mřížka s automatickým zdvihem a 4bodovou nosnou konstrukcí umožňuje snadné čištění filtru a nabízí automatické vyrovnávání, automatickou detekci zastavení a paměť pro umístění v úrovni uživatele.

*Provedení nasávací mřížky se může v jednotlivých regionech lišit.

Pohodlná montáž panelu

Provedení s odnímatelným rohem umožňuje snadnou úpravu zavěšení během montáže a kontrolu úniku v připojení vysoušecí trubky.


Proč spolupracovat s námi