THERMA V R410A Split

LG THERMA V R410A Split je nové tepelné čerpadlo typu split, které nabízí vylepšený design a uživatelsky přívětivější ovládání vytápění. Jeho minimalistický design se skvěle hodí do jakéhokoli prostředí.

Vylepšený design s komfortním ovládáním vytápění

Ovladač vytápění využívá vylepšené uživatelské rozhraní se 4,3″ barevným LCD displejem, přední kryt z pevného skla a dotykový LED panel. Tyto nové designové prvky přispívají k lepšímu uživatelskému komfortu.

Jak THERMA V R410 Split funguje

Jako zdroj tepla pro vytápění a ohřev vody využívá venkovní vzduch.

Vysoká energetická účinnost díky invertorové technologii LG

Společnost LG disponuje rozsáhlými znalostmi v oblasti technologií kompresorů a motorů, které představují základ energetické účinnosti. Invertorová technologie LG snižuje náklady na energii tím, že využívá pouze tolik energie, kolik provoz vyžaduje.

Pohodlné vytápění pomocí automatického sezónního režimu

Automatický sezónní režim automaticky upravuje provoz vytápění a chlazení a také teplotu horké vody v závislosti na venkovní teplotě.

Rychlé a spolehlivé vytápění díky funkci Smart Sensor

Unikátní funkce Smart Sensor společnosti LG využívá čidlo pro přímé monitorování tlaku a teploty za účelem rychlejší a přesnější reakce na změnu zatížení.

Nouzový režim

Dokonce i v případě náhlé poruchy dokáže zařízení THERMA V nadále poskytovat vytápění, než bude proveden řádný servis. Pokud se jedná o méně závažnou chybu, nejčastěji způsobenou vadným snímačem, tepelné čerpadlo nadále funguje. Při závažnějších chybách způsobených poruchou oběhových součástí elektrický ohřívač i nadále funguje, aby udržel vytápění v chodu.

Produktová řada THERMA V


Proč spolupracovat s námi