Společnost Brnoclima a.s. byla založena v roce 1999 a začala s maloobchodním prodejem klimatizační a odvlhčovací techniky. Postupně se na trhu začala profilovat spolu s maloobchodním e-prodejem i jako silná realizační firma. V roce 2000 přišel důležitý impuls v historii firmy. Stali jsme se velkoobchodním zástupcem společnosti Nepa (dnes Sinclair). Tím pro nás začal dlouhodobý přerod firmy směrem k velkoobchodnímu zastoupení. V roce 2005 přibyl do portfolia největší světový výrobce klimatizací Daikin a v roce 2018 se nám podařilo zahájit obchodní spolupráci se společností LG. Postupně rozšiřujeme svoji nabídku o instalační materiál a od roku 2019 nabízíme předizolované měděné potrubí. Dodávky tohoto zboží zajišťujeme po celé České republice a Slovensku.

Našimi dalšími cíli je rozšiřování nabídky instalačního materiálu a postupný růst společnosti.

Co se u nás nezměnilo, je pojetí společnosti Brnoclima a.s. jako rodinné firmy s přímou vazbou na zákazníka. Již 15 let nás najdete na adrese Košinova 13, Brno – Královo Pole, kde Vás rádi přesvědčíme o našem přátelském a osobním přístupu.

1. DAIKIN showroom v ČR byl u nás v Brně

V roce 2014 jsme pro Vás otevřeli showroom klimatizací DAIKIN. V našem showroomu poskytujeme návštěvníkům komplexní informace o celé produktové řadě split, multisplit a tepelných čerpadlech Altherma japonského výrobce DAIKIN. Vybrané produkty lze na místě spustit a můžete si vyzkoušet jejich ovládání a provoz na živo.

showroom LG

showroom SINCLAIR


Proč spolupracovat s námi