Single Split

Klimatizační jednotky LG Single Split pro komerční segment poskytují významné energetické úspory, výkonné chlazení a skutečné pohodlí. Tyto klimatizační jednotky zvýší pohodlí všech firemních uživatelů.

Inteligentní invertor LG

Úspora energie

Na rozdíl od tradičních kompresorů s konstantní rychlostí přináší inteligentní invertorový kompresor LG zcela novou úroveň inteligence do všech vzduchotechnických řešení, ve kterých je nainstalován.

Maximální energetická účinnost

Kompresor chytře upravující dodávaný výkon v závislosti na okolním prostředí přináší množství výhod včetně bezkonkurenční energetické účinnosti, většího pohodlí a udržitelné spolehlivosti.

Pohodlí

Inteligentní invertorový kompresor LG maximalizuje uživatelské pohodlí tím, že upravuje svůj výkon a zajišťuje, že teplota v místnosti zůstane na nastavené hodnotě. Uživatelé také ocení schopnosti rychlého chlazení.

Rychlé chlazení

Inteligentní invertorový kompresor LG snímá nejen teplotu, ale také tlak, díky čemuž poskytuje přesné a rychlé chlazení.

Komfortní chlazení

Ve srovnání s kompresorem s konstantní rychlostí a nepravidelným rozdílem teplot v důsledku častého vypínání a zapínání maximalizuje inteligentní invertor LG uživatelské pohodlí prostřednictvím optimálního provozu upraveného vzhledem k nastavené teplotě.

Spolehlivost

Klimatizační jednotky LG Single Split s inteligentním invertorem jsou ideální pro oblasti s nestabilní dodávkou elektřiny. Nabízejí stabilnější a spolehlivější provoz a větší provozní rozsah.

Široký rozsah provozních teplot

Špičková technologie kompresoru LG zaručuje stabilní výkon v širokém rozsahu teplot.

Ochrana proti přepětí a podpětí

V případě výskytu abnormálního napětí se inteligentní invertorový kompresor LG automaticky vypne, což přispívá k jeho spolehlivosti. U kompresoru s konstantní rychlostí hrozí vyšší riziko poškození.

Snadná údržba a servis: LG MV

Špičková technologie kompresoru LG zaručuje stabilní výkon v širokém rozsahu teplot.


Proč spolupracovat s námi