MULTI V S

LG MULTI V S je kompaktní, ale výkonné VRF řešení pro obytné domy a malé kanceláře, které poskytuje vysoký výkon a nízké provozní náklady. Seznamte se s menším, výkonnějším a ekologicky šetrnějším zařízením MULTI V S.

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost

Zařízení MULTI V S s 1 ventilátorem využívá stejnou technologii a nabízí stejnou účinnost jako model se 2 ventilátory. Díky kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti lépe splyne s interiérem a výrazně usnadňuje instalaci.

Ekologicky šetrné chladivo

Chladicí systém MULTI V S využívá chladivo R32 s nízkým GWP* a menší množství chladicí náplně**, což se projeví snížením souvisejících nákladů.

Vysoce odolná úprava Ocean Black Fin

Černá povrchová úprava s obsahem vylepšené epoxidové pryskyřice zajišťuje dobrou ochranu vůči korozi v různých korozivních prostředích.

*R32 s GWP (Global Warming Potential) nižším o 68 % .
**O 23 % menší chladicí náplň.

Exkluzivní kompresor R1
od společnosti LG

Chladicí systém MULTI V S je vybaven kompresorem R1. Jedná se o hybridní konstrukci typu scroll s větším provozním rozsahem, u které průchozí hřídel minimalizuje ztráty energie ve spodní úvrati kompresního zdvihu. Kromě toho dochází také ke snížení hluku a vibrací.

Ovládání s duálním snímáním

Ovládání s duálním snímáním monitoruje jak vlhkost, tak teplotu. Zařízení proto nabízí ekonomický a pohodlný provoz. Během letních dnů s vyšší vlhkostí vytváří chladnější vzduch, který zajistí rychlé odstranění skrytého tepla. Během sušších letních dnů s nízkou vlhkostí využívá teplejší vzduch, aby nebyl vzduch v místnosti tak suchý.

Dálkové ovládání odkudkoli

S aplikací ThinQ™ mohou uživatelé kontrolovat chladicí systém kdykoli a odkudkoli. Vzdálený přístup k chladicímu systému zvyšuje komfort uživatele.

Jednoduché monitorování prostřednictvím LG MV

LG MV (Monitoring View) umožňuje technikům snadno prohlížet a monitorovat klimatizační jednotku.

Možnost propojení se systémem domácí sítě

Rozšiřitelný ovládací systém lze propojit se zařízeními jiných výrobců, jako jsou čidla a vybavení budov, stejně jako s klimatizačními jednotkami. Správa budovy se tak stává chytrou, protože lze vytvořit ovládací logiku optimalizovanou přímo pro dané pracoviště.

Zařízení MULTI V S představuje vhodné řešení pro

Produktová řada MULTI V S


Proč spolupracovat s námi