MULTI V M

LG MULTI V M je modulární VRF řešení umožňující flexibilní instalaci, snadnou údržbu a estetické pojetí interiéru. Rozdělené moduly přispívají k úspoře energie i prostoru.

Modulární VRF umožňující flexibilní instalaci

„M“ v názvu MULTI V M znamená modulární. Jedná se o modulární VRF řešení, u kterého je venkovní jednotka rozdělena na modul kompresoru a tepelného výměníku, což umožňuje instalaci uvnitř budovy, zejména na skrytých místech v interiéru. Toto řešení je vhodné pro prodejny, kde je nutné venkovní jednotky instalovat uvnitř, nebo pro budovy, u kterých střecha netvoří zabezpečený venkovní prostor.

Větší svoboda v oblasti designu

Díky vetší volnosti z hlediska designu nejsou zapotřebí další konstrukční instalace nebo stropní konstrukce. Výsledkem je snazší výměna kompresoru a rovněž servis i údržba produktů. Rozdělený modul navíc ve srovnání s integrovaným typem nabízí tichý provoz.


Flexibilní kombinace a dlouhé potrubí

MULTI V M umožňuje připojení až 10 vnitřních jednotek, které lze samostatně ovládat. Maximální vzdálenost mezi modulem kompresoru a modulem výměníku tepla je 30 metrů, zatímco maximální vzdálenost mezi modulem vnitřní jednotky a modulem kompresoru je až 70 metrů, což při použití rozdělených modulů umožňuje flexibilní montáž.

Tichý provoz

Díky nízké hlučnosti modulu kompresoru i modulu výměníku tepla je možné venkovní jednotky instalovat a provozovat uvnitř budovy.

Vysoká účinnost

Bezkonkurenční účinnost umožňuje zařízení MULTI V M dosahovat mnohem větších energetických úspor.

Kompresor R1 od LG

MULTI V M nabízí prvotřídní energetickou účinnost díky inovativním technologiím, mezi něž patří kompresor R1 od společnosti LG.

Inteligentní řízení zatížení

Teplota chladicí kapaliny se automaticky upravuje podle venkovní teploty, aby se šetřila energie při provozu.

Wide Louver Plus Fin

Technologie Wide Louver Plus Fin v porovnání s konvenčním žebrem zvyšuje účinnost a výkon vytápění.

Zařízení MULTI V M představuje vhodné řešení pro


Proč spolupracovat s námi