Společnost SINCLAIR Global Group s.r.o. (dříve NEPA, společnost s ručením omezeným) působí na domácím trhu od r. 1990.

V roce 2002 společnost získala do vlastnictví značku SINCLAIR a stala se součástí koncernu SINCLAIR CORPORATION Ltd., London, United Kingdom. Rozšířila své produkty o klimatizační techniku a tepelnou techniku.

V průběhu let se společnost SINCLAIR stala významným výrobcem a dodavatelem klimatizační a tepelné techniky SINCLAIR na evropském trhu.

SINCLAIR CORPORATION LTD. se soustřeďuje na produktovou oblast klimatizační techniky, tepelných čerpadel a LED osvětlení. Hlavním cílem značky SINCLAIR je přinést pohodlí do života lidí naší modré planety a zároveň chránit životní prostředí. Díky velké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a testování výrobků dosáhly výrobky SINCLAIR vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. Prodejní a poprodejní podpora je další naší prioritou. V současné době značku SINCLAIR reprezentují tři produktové skupiny: od roku 2004 klimatizace a od roku 2011 tepelná čerpadla vzduch-voda a LED osvětlení.

Obchodní partneři SINCLAIR jsou zastoupeni ve 25 zemích…

Společnost nabízí služby a výrobky orientované na nejnovější technologie a trendy s důrazem na kvalitní záruční a pozáruční servis.

Produkty


Proč spolupracovat s námi