THERMA V R32 Split

Nové zařízení THERMA V R32 Split nabízí vyšší účinnost vytápění i vyšší výkon a využívá chladivo R32.

Jak THERMA V R32 Split funguje

Jako zdroj tepla pro vytápění a ohřev vody využívá venkovní vzduch.

Spolehlivé vytápění

THERMA V R32 Split poskytuje spolehlivé a výkonné vytápění vnitřních prostor. Dokáže fungovat i za velmi nízkých teplot až -25 ℃. Navíc je schopno ohřívat výstupní vodu až na 65 ℃.

Revoluční kompresor R1

Zařízení THERMA V R32 Split je vybaveno revolučním kompresorem R1. Tento pokročilý kompresor má výrazně vyšší tuhost konstrukce, díky čemuž nabízí vyšší celkovou účinnost a spolehlivost. Provozní rozsah kompresoru byl navíc zvýšen z 10 Hz na 135 Hz.

Ekologicky šetrné chladivo

Tepelné čerpadlo THERMA V R32 Split využívá chladivo R32, což je ekologicky šetrné chladivo s GWP (Global Warming Potential) 675. Jedná se o 70 % nižší hodnotu než v případě staršího chladiva R410A. S chladivem R32 je tepelné čerpadlo THERMA V R32 Split vysoce energeticky účinné a představuje ekologičtější způsob vytápění.

* Výše uvedený výsledek je založen na vytápění prostoru při teplotě 35 ℃.
* Vytápění prostoru při teplotě 55 °C získalo hodnocení A++.

Inteligentní ovládání vytápění

Intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje snadné a rychlé dotykové ovládání. Uživatelé mohou nastavovat různé časové plány podle svého životního stylu. Denní nebo měsíční přehledy spotřeby energie umožňují efektivní hospodaření s energií.

Dálkové ovládání odkudkoli

S aplikací LG ThinQ™ může uživatel zkontrolovat systém vytápění kdykoli a odkudkoli. Vzdálený přístup k systému vytápění zvyšuje komfort uživatele.

Snadná a flexibilní instalace

Tepelné čerpadlo THERMA V R32 Split lze snadno a flexibilně nainstalovat do domů všech typů. Zásluhou součástí vodního okruhu* integrovaných ve vnitřní jednotce je instalace mnohem snadnější a rychlejší. Prodloužené chladivové potrubí může mít až 50 m a potrubí lze připojit ze tří různých směrů (zepředu, z boku, zezadu), takže instalace je flexibilnější a výsledek úhlednější.

Předinstalační nastavení

Instalační firmy mohou na základě informací o místě instalace přednastavit zařízení pomocí programu LG Heating Configurator a uložit si nastavení na paměťovou kartu už v kanceláři. V místě instalace pak jen vloží paměťovou kartu do ovládacího panelu a aktivují konfigurační data. Uvedení do provozu je díky tomu snadné a rychlé.

* Mezi součásti vodního okruhu patří průtokoměr, oběhové čerpadlo, expanzní nádrž, odvzdušňovací ventil, bezpečnostní ventil, deskový výměník tepla, filtr, ovladač a elektrický ohřívač.

Rychlá a snadná údržba

Dálkový ovladač dokáže uchovat až 50 položek historie, takže umožňuje snadnou identifikaci příčin problémů nebo poruch a přispívá k rychlému nalezení řešení.

Modelová řada THERMA V


Proč spolupracovat s námi