THERMA V R410A typu IWT (s integrovaným zásobníkem na vodu)

THERMA V R410A typu IWT (s integrovaným zásobníkem na vodu) kombinuje vnitřní jednotku a zásobník na vodu, což umožňuje snadnou instalaci. Tuto jednotku lze nainstalovat na libovolné místo dle vašeho výběru.

Sofistikované provedení pro moderní design

Zařízení THERMA V R410A typu IWT (s integrovaným zásobníkem na vodu) není třeba instalovat do kotelny, kde by mohlo být skryto. Lze je nainstalovat na různá místa, jako je technická místnost nebo kuchyně. A to díky jeho sofistikovanému a harmonickému provedení a modernímu bílému designu.

Jak THERMA V R410A typu IWT (s integrovaným zásobníkem na vodu) funguje

Jako zdroj tepla využívá venkovní vzduch a poskytuje vytápění a horkou vodu. Vzhledem k tomu, že vnitřní jednotka je vybavena zásobníkem na vodu, horká voda a vytápění jsou k dispozici bez nutnosti instalovat přídavný zásobník na vodu.

Individuální řízení vytápění pro 2 samostatné zóny

THERMA V R410A typu IWT (s integrovaným zásobníkem na vodu) dokáže individuálně řídit 2 samostatné zóny se 2 topnými okruhy, aby bylo možné vyhovět různým požadavkům na vnitřní teplotu.

Výběr a plánování provozních režimů

THERMA V R410A typu IWT (s integrovaným zásobníkem na vodu) nabízí tři nastavitelné provozní režimy. Chcete-li snížit náklady na vytápění, zvolte ekonomický režim. Chcete-li zvýšit teplotu v místnosti, zvolte komfortní režim. Pomocí funkce plánování můžete zvolit požadovaný provozní režim pro vybraný časový interval.

Integrované provedení šetřící místo

Díky provedení typu vše v jednom, kdy vnitřní jednotka obsahuje zároveň i zásobník na vodu, stačí s venkovní jednotkou propojit pouze jedno zařízení THERMA V R410A typu IWT (s integrovaným zásobníkem na vodu). Není nutná žádná další složitá instalace.

Komfortní vytápění v závislosti na počasí

Cílová teplota výstupní vody je při provozu „podle počasí“ automaticky nastavována na základě teploty venkovního vzduchu. Jestliže venkovní teplota poklesne, vytápěcí kapacita pro dům se automaticky sníží, aby bylo možné zachovat stejnou vnitřní teplotu.

Rychlé a spolehlivé vytápění díky funkci Smart Sensor

Unikátní funkce Smart Sensor společnosti LG využívá čidlo pro přímé monitorování tlaku a teploty za účelem rychlejší a přesnější reakce na změnu zatížení.

Vysoká energetická účinnost díky invertorové technologii LG

Společnost LG disponuje rozsáhlými znalostmi v oblasti technologií kompresorů a motorů, které představují základ energetické účinnosti. Invertorová technologie LG snižuje náklady na energii tím, že využívá pouze tolik energie, kolik provoz vyžaduje.

Nouzový režim

Dokonce i v případě náhlé poruchy dokáže zařízení THERMA V nadále poskytovat vytápění, než bude proveden řádný servis. Pokud se jedná o méně závažnou chybu, nejčastěji způsobenou vadným snímačem, tepelné čerpadlo nadále funguje. Při závažnějších chybách způsobených poruchou oběhových součástí elektrický ohřívač i nadále funguje, aby udržel vytápění v chodu.

Produktová řada THERMA V


Proč spolupracovat s námi