Split – nízkoteplotní

Společnost LG nashromáždila obrovské vědomosti ohledně technologií kompresorů a motorů, což je jedním ze základů pro energetickou účinnost. Nový typ dělení nabízí lepší design do exteriéru. Tento vylepšený design s komfortním ovládáním vytápění s LED panelem, který reaguje na dotyk.

Vylepšený design s komfortním ovládáním vytápění

Regulátor vytápění nabízí vylepšené UX s 4,3″ širokým barevným LCD displejem, přední krytí z pevného sklad a LED panel reagující na dotyk. Tyto nové designové prvky nabízí bohatší uživatelskou zkušenost.

Jak funguje THERMA V Split – Střední teplota

Teplo generované venkovní jednotkou pomocí teplotního výměníku s externím vzduchem je přeneseno do vnitřní jednotky a poskytuje vytápění a horkou vodu.

Energetická účinnost s invertorovou technologií LG

Společnost LG nashromáždila obrovské vědomosti ohledně technologií kompresorů a motorů, což je jedním ze základů pro energetickou účinnost. Invertorová technologie LG snižuje energetické nároky díky optimalizaci výkonu, protože využívá pouze energii nutnou pro provoz.

Pohodlné vytápění pomocí autom. sezonního režimu

Sezonní automatický režim automaticky upraví provoz vytápění a chlazení a také provoz horké vody v závislosti na venkovní teplotě.

Nouzový provoz

Dokonce i v případě náhlé chyby výrobku THERMA V pokračuje nadále v produkci tepla, dokud nedojde k řádnému servisu. V případě drobné chyby, způsobené převážně chybou fungování čidla, je cyklus tepelného čerpadla nucen fungovat. U velkých chyb způsobených defekty v částech cyklu, bude spuštěn elektrický ohřívač a udržovat provoz vytápění.


Proč spolupracovat s námi